Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ichiraku rámen

Goto down 
+7
None
Usagi-chan
Hikaku
Len
Bunen
Kakuzu
Kushina Uzumaki
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty2/5/2011, 09:27

First topic message reminder :

Ichiraku rámen
Ichiraku rámen - Stránka 2 IchiRakuRamen
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty21/7/2011, 10:49

Kushina Uzumaki


Môžete isť...a zajtra sa stretneme o pol 5 ráno... povedala som celkom veselo a urobila som puf,ostal po mne iba biely prach.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Bunen
Genin
Genin
Bunen


Počet príspevkov : 278
Join date : 18. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Slovensko/Pezinok

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty21/7/2011, 18:53

Higeyoshi Ageyama

Tak ja idem ludia uvidíme sa zajtra. Povedal som a pomaly odišiel smerom ku svojmu domu. Hmm ten anbu ma bude celý deň pozorovať takže by som asi nemal spraviť žiadnu hovadinu. Pomyslel som si a išiel dalej.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/kohakuss
Kakuzu
Jounin
Jounin
Kakuzu


Počet príspevkov : 39
Join date : 11. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty21/7/2011, 20:13

Shew Uchiha


Odejdu pryč.
Návrat nahoru Goto down
Len
Genin
Genin
Len


Počet príspevkov : 32
Join date : 27. 05. 11
Age : 28
Bydlisko : Karviná

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty2/8/2011, 23:15

Kei

Po odchodu z lesa jsem se vydal jak jsem chtěl přímo do Ichiraku ramen.
Dost mi to zachutnalo. Předtím to bylo opravdu boží.
Pochválil jsem kvalitu jídla a za chvíli už stál před stánkem.
Vešel jsem dovnitř pozdravil a sedl si k volné židli hned u rohu.
Objednal jsem si ramen a poté čekal na objednávku.
Hned co jsem si jí dostal jsem se vrhl do jídla a pořádně se najedl.
Snědl jsem svou porci a zaplatil.
Tak kam půjdu teď? Asi si zatrénovat jelikož jsme to ani dneska nedělaly.
Odešel jsem z Ichiraku ramen a vydal se přímo k sídlu klanu Hyuuga.
Návrat nahoru Goto down
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 02:35

Katsuro Yamada
Cestou jsem s Tsuki-taicho npromluvil ani slovo přemýšlel jsem nad kage bunshin a nad přebytečnou chakrou.Když jsme přišli na místo a sedli si usmál sem se na ní a řekl."A objednáváte také vy vyberte si co jen chcete a já si dám to samé."
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 21:30

Tsuki Mia

Sedla si vedle Katsury a chvíli jen tak koukala do blba.,,Eh... nebyla jsem tu tak dlouho,že už si ani nepamatuju,co tu mají."povzdechla si a nejistě se usmála na Katsura.,,Možná ... by jsi mohl raději vybrat ty?Eh... prosím."řekla a otočila pohled zase před sebe.,,Jak bude reagovat,když mu to řeknu?Skrývat to před nimi taky nepůjde,už jsem na to tak moc zvyklá."povzdechla si.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 21:55

Katsuro Yamada
"Sakra sakra sakra tohohle sem se bál nevěděl jsem co tu prodávají vlastně sem tu byl poprvé jenom jsem to chtěl vyskoušet ale slyšel sem o jídlech tady.Jak se to jenom jmenovalo????A už vím.."Po hlubokém zamyšlení sem k ní promluvil "Dobrá když jinak nedáte co by ste řekla na Tonkatsu Rámen?" bylo mi jdno co to bude už sem měl pořádný hlad.Seděl jsem chvíli v klidu a čekal na její odpověď ale v tom se začala uvolńovat moje chakra."Ne teď ne" říkal sem si v hlavě a chakru v sobě nějakým způsobem udržel.Zničeho nic jsem se cítil silnější.Kdo ví co se tane když jí budu mít až moc možná se mi díky tomu podaří kage bunshin ve velké rychlosti zvládnout a možná i Taju kage bunshin.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 22:54

Tsuki Mia

Spokojeně se usmála.,,Jo,to zní fajn.To už jsem dlouho neměla."řekla vesele.,,Eh .. sakra,zapoměla jsem,co to je."povzdechla si.,,Hej,dvakrát Tonkatsu rámen...!"křikla na obsluhu a podepřela si ruce o stůl.,,Aby z toho zase nebyl problém... nebudou se mě snad potom bát,jako ti Chunnini předtím?"povzdechla si a čekala na jídlo.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 23:06

Katsuro Yamada
Dokonce i objednávání jídla bere jako rozkaz pomyslím sia tiše se zasměju.Poté se jí zeptám na něco co mě už dlouho zajímá."Víte Tsuki-taicho mám na vás dvě otázky co se týče vaší osoby,nechci být nezdvořilí a chodit kolem horké kaše,velice mě zajímají ty jizvy na oku.Jak jste k nim přišla?A taky s kým jste to mluvila na tom stromě předtím?" po těchto slovech skameníma počkám na její odpověď.Asi jsem to na ní vivalil moc rychle.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 23:36

Tsuki Mia

,,Hm... to je to,proč jsme tady."
řekla a usmála se na něj.,,Myslím,že by bylo užitečné,kdyby aspoň jeden z týmu věděl,o co jde.No ti mi příjdeš nejspolihlevější."povzdechla si a zamyslela se,jestli mu to vážně říct.,,No snad to vezmeš nějak s klidem.Jednoduše řečeno .. jsem Jinchuuriki Reibiho."řekla potichu.,,A od toho se odvíjí všechny ostatní odpovědi.Je to trošku složitější příběh."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty18/8/2011, 23:52

Katsuro Yamada
Zahledí se na ní jak na de*ila "Cože jste?O tom sem nikdy neslyšel?" (dejme tomu že né ) sedí a čeká an její vysvětlení.a také na to až se mu konečně dopřeje jídla.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty19/8/2011, 02:15

Tsuki Mia

,,Bože co vás na te akademii,učí?"
povzdechla si.,,O ocastých démonech víš,sakra,ne?"ukázala na něj hůlkama,které si mezitím vzala.,,Reibi... bez ocasý démon."zopakovala potichu.,,Tohle..."ukázala si na oko ,,... je jeho oko.Je ve mě zapečetěný,ale žije spolu natolik v rovnováze,že moje pečeť je zničena a teď jsme jako jedna duše.Až na to,že je prakticky volný."řekla a položila zase hůlky.,,Říkala jsem si,že by bylo fajn,kdyby jsi to věděl."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty19/8/2011, 03:31

Katsuro Yamada
"Ahá tak takhle.No určitě to je dobré vědět.A co kdyby se stalo že by se Reibi uvolnil?" chtěl jem tedy vědět víc ani mi nevadilo že v ní je bral jsem jí jako normální osobu nemůžu přeci lidi oddělovat o ostatních enom kvůli něčemu takovému jako je zapečetěný démon.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty19/8/2011, 08:32

Tsuki Mia

,,Teoreticky řečeno už uvolněný je.Kdykoliv by mohl prostě vylézt,je to jen na něm."
řekla zamyšleně a dala se do jídla.,,Už se to jednou stalo .. když zničil pečeť.Od té doby jsme v dokonalém soužití a vypadá to,že to soužití prostě nechce porušit.Je to výhodné pro nás oba."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty19/8/2011, 09:13

Katsuro Yamada
"Zajímavé.Vždy jsem obdivoval lidi kteří měli v sobě zapečetěné démony.Rád bych vám také něco řekl a to že v poslední době se ve mě ve velkém množství hromadí chakra.Všimla ste si těch motýlu že?Tak to je nadbytek chakry který se uvolňuje dneska sem j již v sobě zadržel.Nevím co s takovým množstvím chakry dělat neumím ji využít.Myslím že kdybych teď použil Schopnost naučenou díky kekeigengai naší rodiny tak by byla velice silná." vysolil se jí a poté se také dal do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty21/8/2011, 02:13

Tsuki Mia

,,No,zkusíme na tím popřemýšlet a zítra ti řeknu.Dej vědět svým bratrům,zítra přesouvám místo srazu k bráně,jdeme na misi."
řekla zamyšleně,celkem rychle dojedla a s pozdravem zmizela.,,Ph... jsem zvědavá,jak moc budou reptat."povzdechla si při té myšlence.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
None

None


Počet príspevkov : 71
Join date : 19. 08. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty21/8/2011, 23:58

Tori Urana

Konečne povedal som si ked som došiel do Ichiraku. Prosím jeden velký rámen som hladný ako vlk Keď my ho doniesli najedol som sa a zaplatil som. A teraz je čas požiadat o pridelenie do týmu. Povedal som si a vybral som sa k hokage-sama
Návrat nahoru Goto down
None

None


Počet príspevkov : 71
Join date : 19. 08. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 08:29

Tori Urana

Ked som konečne dobehol od hokaginej kancelárie az do Ichiraku tak som si celý zadychčaný sadol. Och konečne som tu. Prosím si jeden velký rámen. A pre kamaráta radšej menu je tu prvý krát Povedal som a netrpezlivo som čakal na jedlo
Návrat nahoru Goto down
Lama_King

Lama_King


Počet príspevkov : 47
Join date : 19. 08. 11
Age : 27

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 08:37

Keď som dobehol za Torim on už sedel a čakal na jedlo. Fúha nebolo ľahké nestratiť ťa v dave. Povedal som a prisadol som si. Vyzerá to tu fajn aké jedlo odporúčaš ? Keď som dopovedal Asugan zakňučal. A aké pre Asugana? Tiger sa celý olízol sadol si a čakal na svoj prídel potravy.
Návrat nahoru Goto down
None

None


Počet príspevkov : 71
Join date : 19. 08. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 08:45

Tori Urana

Keď my čašník doniesol jedlo a môjmu kamošovi menu ,pustil som sa do jedla a s plnou pusou povedal Máš me*u vy*er si čo chc*š A jedol som ďalej

(tie * sú preto ze som jedol )
Návrat nahoru Goto down
Lama_King

Lama_King


Počet príspevkov : 47
Join date : 19. 08. 11
Age : 27

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 09:00

Ahá jasné menu poobzeral som si všetky strany tenkej knižky a povedal som. Jeden veľký rámen a jedny mäsové guličky. Keď mi doniesli jedlo podal som mysku Asuganovi nech sa naje a pustil som sa do jedla. Jedol som veľmi rýchlo ba až pažravo. No vlastne celý deň som nejedol. Nahádzal som to do seba skôr ako tiger ale na Toriho som nemal. po jedle som zaplatil a opýtal sa Toriho. počuj Tori no ja nemám kde spať je tu niejaká ubytovňa doslova za korunu? S ťažkým srdcom som si v ruke otáčal moju poslednú mincu a čakal som na odpoveď.

JESTLI NAPÍŠEŠ JEŠTĚ JEDEN POST PŘEDTÍM,NEŽ SI UPRAVÍŠ CHAR,TAK TĚ ZABANUJU TAK,ŽE ZČERNÁŠ T_T"
Návrat nahoru Goto down
Hikaku

Hikaku


Počet príspevkov : 25
Join date : 26. 07. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 09:08

Katsuro Yamada
Dobrá odvětil jí a zmizel asi ve stejnou dobu jako ona.Pospíchal domů aby se na zítřek vyspal a taky aby bratrům řekl o změně.Byl už velice ospalí a hlavně celkem zničený z techniky kage bunhin.
Návrat nahoru Goto down
None

None


Počet príspevkov : 71
Join date : 19. 08. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 09:12

Tori Urana

Hmm neviem či tu niečo také je Povedal som. Skús sa na to spýtať niekoho iného
Návrat nahoru Goto down
Lama_King

Lama_King


Počet príspevkov : 47
Join date : 19. 08. 11
Age : 27

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 09:27

Hmmm a nemohol by som dneska prespať u tebe na zemi bude to len raz sľubujem. Povedal som a vedel som že si od neho pýtam príliš.
Návrat nahoru Goto down
None

None


Počet príspevkov : 71
Join date : 19. 08. 11

Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty22/8/2011, 09:31

Tori Urana

Hmm velmy ťa nepoznám Čo asi odo mňa chce? nebude to niaky zlodej ? Radši si ho k sebe nepustím no na druhú stranu je to muj Team partner takže neviem. No dobre Povedal som a vybral sa domov
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ichiraku rámen   Ichiraku rámen - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ichiraku rámen
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ichiraku rámen
» Ichiraku Endoshi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Mimo forum :: Koš-
Přejdi na: