Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Naruto : Hyoga Chikei
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Naruto : Hyoga Chikei
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancelária Hokage

Goto down 
+5
Kakashi Hatake
Usagi-chan
Remorko
Kamikazeč
Kushina Uzumaki
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty2/5/2011, 09:24

First topic message reminder :

Kancelária Hokage kde sa dostávajú misie a kde je Hokage.

Kancelária Hokage - Stránka 2 Hokage_residence
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk

AutorZpráva
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty4/4/2012, 08:21

,,Ehm?...'' Otočil jsem se a přišel jsem ke stolku. Vezmu si papír a přečtu si ho. Pak jí ho vrátím. ,,Aha, tak těší mě, já jsem Hiruko.'' Podal jsem jí ruku. ,,A co tady vůbec děláš?'' Zeptám se jí a přemýšlím nad tím týmem. Pak ale zakroutím hlavou, abych si urovnal myšlenky a opět se na ni zadívám. ,,A kam máme teda jít?'' Nadhodím tu otázku, která mě zajímá nejvíc.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty4/4/2012, 08:28

Kushina Uzumaki

Teší ma som Kushina a čo tu robím ? Hmmm papírujem pretože som hokage poviem tak aby si myslel že je to vtip a zasmejem sa k tomu. "Neviem kde je Mia-sensei asi sa niekde pofľakuje usmejem sa
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty4/4/2012, 22:30

Rai Hyuuga

Sakra už jsem tu několikrát byl a stejně je to tu tak velký že tam nejde moc lehce trefit... pomyslím si když mám v plánu jít za Hokage-sama. Byl jsem tu několikrát s otcem takže by to něměl být problém najít.
Po chvíli opravdu dojdu ke dveřím kanceláře Hokage. Zaklepu a chvíli poté vejdu. Dobrý den Hokage-sama, jsem Rai Hyuuga a chtěl jsem se zaptat o přiřazení do nějakého z týmů... řeknu s úklonou a pak se trochu zarazím když vidím jakési dítě a dalšího z Geninů co jsem ho potkával na Akademii ale nic neříkám a čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 00:19

Kushina Uzumaki

No vidíš konečne ďalší takže aby ste boli trojčlenný tým vy budete spolu v týmu pretože ja budem iba ako pomocná ruka. zasmejem sa. "Je to tým 2 váš veliteľ je Tsuki Mia" ďalej sa usmievam
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 02:13

Yoko Nadare, Usagi Aburame

Došli společně před dveře kanceláře, Yoko pořád naštvaná ze cvičiště. Chvilku se o něčem potichu dohadovali, až nakonec Usagi zaklepal na dveře a vešel s Yoko dovnitř. ,,Eh... dobrý den. Hokage-sama, přišli jsme, protože se to po nás chtělo." oba se zvědavě rozhlédli po kanceláři.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 02:16

Kushina Uzumaki

"Áno samozrejme vy ako tým jedna pôjdete so mnou do Iwagakure usmiala som sa ale stále som sa držala v henge
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 02:32

Yoko Nadare, Usagi Aburame

Zmateně se na sebe navzájem podívali, pak se otočili na Hokage a oba nejistě přikývli. ,,No tak.. dobrá." vykoktala překvapeně Yoko. V Iwě ještě nikdy předtím nebyli, tak proč si to nezkusit. ,,Ale.. neměla by jste si raději vzít na doporovod nějaké.. elitní jouniny nebo tak?" podivili se nad tím.
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 02:42

Kushina Uzumaki


Nie ja som geninka po geninke by nikto nešiel idem v zastúpení Hokageho. usmiala som sa a tak očkom som jej naznačila aby ma neoslovovala Hokage
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:14

Rai Hyuuga

Otočím se na mého spolubojovníka. Vidím že je z klanu Akimichi. Těší mě že budeme spolu v týmu... řeknu s úsměvem a podám mu ruku. A pak čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:26

Po ťažkom včerajšom tréningu som dolámaní vstal z postele a prešiel do kuchyne. Otvoril som chladničku vybral raňajky a s chuťou sa najedol. Ešte som spravil raňajky rodičom a šiel sa obliecť a umyť. Keď som sa upravil hodil som na seba svoj plášť a zobral meč na chrbát. Pozdravil som rodičov a vydal sa na cestu k hokage-sama. Počas cesty som pozdravil zopár známych až som prišiel pred kanceláriu. Jemne som zaklopal, vošiel dnu a pozdravil. Dobrý deň prajem.
Návrat nahoru Goto down
Usagi-chan
Mizukage
Mizukage
Usagi-chan


Počet príspevkov : 2944
Join date : 21. 03. 10
Age : 27
Bydlisko : Olomouc,ČR

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:28

Yoko Nadare, Usagi Aburame

Zvědavě se podívali na Genini, kteří byli taky přítomní. ,,Tak dobrá. Je to mise, to se neodmítá." povzdechla si. ,,Pokud to někdo oznámí senseice, rádi půjdeme. Protože jinak by nás asi nechala za trest doběhnout z Konohy až do Kumogakure no Sato a zpět. " protočila oči v sloup. ,,Tak dobrá.. Kdy vyrážíme?" spokojeně se protáhla. Od toho incidentu ani jeden z nich nebyl na žádné misi, ani neměli možnost spolu po boku někde bojovat. Staré vzpomínky ožívali, začala se vyjevovat obrazy původního týmu. ,,Ach.. Yuki.."
Návrat nahoru Goto down
http://crazy-bunny-world.blog.cz
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:31

Přikývnu a pak se otočím ke třetímu členu týmu. Přátelsky se usměju a pak prohlásím.,,Taky mě těší.'' Potřesu si s ním rukou a pak znovu promluvím. ,,Slyšel jsem že příslušníci Hyuuga klanu jsou silní...'' Prohodím jen tak a moje myšlenky bloudí sem a tam, ale zase se zastaví u několika věcí: jídlo a tým. ,,Možná by jsme měli jít najít zbytek týmu.'' Navrhnu a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:40

Rai Hyuuga

Díky, já o členech Akimichi klanu slyšel také jenom chválu... řeknu s úsměvem. A pak si všimnu nově příchozího. Ten je od nás z klanu, vedlejší rodina... pomyslím si a s úsměvem ho pozdravím. A pak dodám k Hirukovy. Dobrý nápad ale nejdříve bych se stavil v Ichiraku mám hlad jako vlk... řeknu se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Akimichi Hiruko
Genin
Genin
Akimichi Hiruko


Počet príspevkov : 130
Join date : 05. 07. 11

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:50

Uslišel jsem slovo Ichiraku a už se mi zbýhaly sliny. ,,Tam bych se taky rád stavil.'' Prohlásím a už jsem na odchodu. ,,Nebude ti vadit když se přidám?'' Zeptám se ho zvědavě, ale to už mám otevřené dveře a vycházím z místnosti. Pak projdu chodbami a vyjdu z budovy. Zamířím do Ichiraku Rámen, kde se zcela jistě výborně najím.
Návrat nahoru Goto down
Renjiro Seiji

Renjiro Seiji


Počet príspevkov : 127
Join date : 20. 03. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 05:57

Rai Hyuuga

Proč by mělo...alespoň si můžeme pokecat... řeknu s úsměvem. Pozdravím všechny přítomné a vydám se společně s Hirukem do Ichiraku.

(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 06:13

Kushina Uzumaki

čakala som kým vyprázdnia kanceláriu a ostanú tam iba tí dvaja.
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 06:18

Už odišiel ... ani som sa mu nestihol predstaviť. No nevadí dúfam ,že sa to tu rýchlo vybaví a stihnem sa zastaviť do Ichiraku a snáď ho tam zastihnem nech si dám rámen a pokecáme.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 06:37

Kushina Uzumaki

A ty ? ešte by si niečo chcel ? usmejem sa
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 07:12

Ja som tu kôli zaradeniu do tímu povedal som z úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 07:27

Kushina Uzumaki

O prepáč zabudla som je nový rozpis týmov tu je . podám ti list na ktorom sú tri týmy.

Veliteľ týmu 1: Ai Enma
Spoločne v týmu:Usagi Aburame,Yoko Nadare!


Veliteľ týmu 2: Tsuki Mia
Spoločne v týmu:Haki Uchiha,Akimichi Hiruko,Rai Hyuuga!

Veliteľ týmu 3:Roatsu Koku.
Spoločne v týmu:Ičiro Hyuuga, ,Ichiraku Endoshi!
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Stanci

Stanci


Počet príspevkov : 70
Join date : 04. 04. 12

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 07:35

Ďakujem odvetil som a zobral si list. Pozorne som si ho prečítal a ostal trošku sklamaný. Hmm škoda nie som v týme z tým chalanom z nášho klanu. No nevadí určite bude príležitosť niekedy ho spoznať alebo budeme mať aj spoločnú misiu. Tak ja pôjdem... dovidenia odzdravil som a odišiel
Návrat nahoru Goto down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kakashi Hatake   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 12:06

Vyšiel z domu a zabuchol dvere.Ruky si vopchal do vreciek a vykročil do krajných uličiek vesnice.Počas cesty hľadel na príbytky obyvateľov až kým nezastal pohľadom na vstupe do Hokage sídla.Pomaly pokračoval v krokoch hore po schodoch až k dverám kde zastal,vytiahol ruku z vrecka,klepol ňou na dvere a následne ich otvoril.Vošiel do kancelárie a porozhliadal sa. "Hokage-sama ?" Ozval sa.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 21:25

Kushina Uzumaki

pred tebou boli iba dvaja chuuninovia a jedna geninka. "Oh Kakashi dobre že si tu ty budeš ako veliteľ pretože sa ide do Iwy" zasmejem sa a zároveň nahodím úsmev.
Kancelária Hokage - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcREhhCfWlz5aVaRqH9yZ66KlYLP8r_6TNDuARZHi1LfclG7iP4Lfg
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Počet príspevkov : 150
Join date : 31. 03. 12
Age : 42

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Kakashi Hatake   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 22:03

"Hm,za aký účel sa tam ide ?" Opýta sa zamyslene a trochu prekvapene.
Návrat nahoru Goto down
Kushina Uzumaki
Hokage
Hokage
Kushina Uzumaki


Počet príspevkov : 1437
Join date : 26. 02. 10
Age : 29

Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty5/4/2012, 22:20

Kushina Uzumaki

"Idem ako zástupca Hokageho všetko je prísne tajné, Hokage ma posiela kvôli tomu že chce uzatvoriť mierovú zmluvu ale nemôže odísť z dediny tak posiela mňa" stále s úsmevom som pomaly a aby to každý pochopil hovorila
Návrat nahoru Goto down
https://naruto-game.forumotion.co.uk
Sponsored content





Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancelária Hokage   Kancelária Hokage - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancelária Hokage
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ..Hokage ..
» Kushina Uzumaki (Hokage)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto : Hyoga Chikei :: Naruto : Hyoga Chikei :: Skryté vesnice :: Konohagakure no Sato :: Herní místnost-
Přejdi na: